E-Bülten

İsim Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Döviz Kurları

 AlışSatış
Dolar0.00000.0000
Euro0.00000.0000

KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ Hava Durumu

İstatistikler

  • Ziyaretçi Bugün20
  • Ziyaretçi Genel335.322
  • Bugün Gösterim20
  • Toplam Gösterim1.645.679
  • Online Sayısı2

İçerikler » Hakkımızda

Hakkımızda

1976 yılından beri raf sektöründe hizmet vermekte olan biz Kocaeli Raf ailesi olarak firma ve firma faaliyetlerimizi siz saygı değer müşterilerimize tanıtmaktan mutluluk duymaktayız. Kocaeli Raf sanayi olarak her türlü ahşap çelik ağır ve hafif reck depolama sistemleri çelik market rafları arşiv hazır giyim hırdavat zücaciye ayakkabı ve oyuncak rafa kaldırılabilecek her türlü ürünleriniz hakkında alternatif üretmek ve uygulamak bizim işimiz.

Siz müşterilerimize hizmet sunmak ve birlikte cözümler üretip beraber başarıya ulaşmak bizim en temel ilkemiz olmuştur değişen ve gelişen alışveriş alışkanlıkları modern marketler mekânı ve zamanı daha verimli kullanma gereksinimleri raflama sistemlerinin beraberinde getirdiği ayrıcalıklardır. Aynı şekilde düzenli ve hızlı depolama sistemleri ürüne kolay erişim sağlamaktadır her çeşit ürün için tasarlanmış raflama ve depolama sistemleri günümüz şartlarlarının vazgeçilmezi olmuştur. Kocaeli Raf 'ta gelişen ve değişen teknolojik altyapısıyla ve tecrübeli kadrosuyla üretim ve montaj hizmetiyle raflama depolama gereksinimlerinizin çözümünde en iyi ürünü ve yöntemi en uygun şekilde sunmaya devam edecektir.

Misyonumuz; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak raf sistemlerindeki problemlere anında çözüm getiren, eğitimli kadrosu ile daima hizmetin en iyisini benimsemiş ve bu sektörde oluşturduğu ticari pazarda adını kalite sistemi ile duyurmuştur. Kocaeli Raf’ın bundan sonraki hedefi sektördeki girişimci ve cesur yapısı ile geliştirmeye devam ettiği hizmet yelpazesini geniş kitlelere sunmaktır.

Toplam Okunma : 5.451
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız